10minuta lajme shqip blue1
Si bënë parti në aeroplan tri shoqe?

24 Dec 2016

Ato ishin të parat që e shijuan fluturimin luksoz.

Kur ishin duke udhëtuar në aeroplan ato kuptuan se ishin të vetme dhe e u trajtuan sikur të ishin yje, për më shum ndiqeni edhe ju videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android