10minuta lajme shqip blue1
Babadimri me dron !!!

27 Dec 2016

Për fëmijët gëzimi i tyre më i madhë është Babagjyshi i Vitit të Ri.

Kjo e fundit ishte një ngjarje pak më ndryshe, duke filluar me ardhjen e Babadimrit jo në një slitë me drerë, por me një dron të madh, për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android