10minuta lajme shqip blue1
Si i mblodhi 3.400 euro?!

28 Dec 2016

Ende nuk dihet sakt se për qfar arsyje ai i morri nga banka 3,400 euro.

Por e vetmja gjë që dihet është se ai tha që tërë ato para i kishte fituar me mund e ndjersë, por për fat të mir arriti ti kthej të gjitha pasi i fluturuan nga dora në asfalt.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android