10minuta lajme shqip blue1
Peshqit që notojn në rrugë

29 Dec 2016

Tashtmë jemi mësuar të gjith për reagimin e peshqeve në një rrugë në Washington.

Kjo ndodh për qdo vjet përsëritet e njejta histori se si peshqit notojn në mes të rrugës apo se si ata ndalojn deri sa makinat të kalojn, për më shum shikojeni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android