10minuta lajme shqip blue1
Si mbyten peshqit në ujë !!!

31 Dec 2016

Jo të gjith njerëzit reagojn njësoj pas anestezionit.

Vajza e njohur me emrin Leila nga Shtetet e Bashkuara të Amerikes, mendonte se peshqit ishin duke u mbytur në ujë, por si e ngushllon nëna e saj kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android