10minuta lajme shqip blue1
Fjalët e para që ja tha gruas pas 20 vite !!!

02 Jan 2017

Nuk është e thënë kot që thuhet se meshkujt e kan kokën e fortë sikurse guri.

Këtë gjë na dëshmon Otou Katayama nga Nara e  Japonis i cili nuk i kishte folur gruas së tij për 20 vite, vetëm se ajo kishte thënë diqka dhe ai është nervozuar, por se cilat ishin fjalët e para që ja tha kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android