10minuta lajme shqip blue1
Si reagoi babai kur pa foshnjën për herë të parë?!

05 Jan 2017

Askush nuk mund ta përshkruaj se si është ndjenja kur lind fëmija dhe nuk i je pranë.

Këtë më së miri na tregon një mësues i cili ishte duke dhënë mësim dhe një veturi i hyri në kals dhe e bëri për kujdes intenziv, por cili ishte reagimi i tij pasi e pa vajzën e tij kjo ju mbetet që ju ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android