10minuta lajme shqip blue1




Deshti të vjedhte me kove në kokë?!!

07 Jan 2017

Edhe pse të shum nga ju mendoni se shpenzët nuk janë të vlefshëm për dikë është ndryshe.

Një burrë në Miami të Shteteve të Bashkuara ka hyrë për të vjedhur një lokal që ishte me pëllumba të kushtueshëm, por se për qfarë arsyje kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android