10minuta lajme shqip blue1
Si u ngri gazetarja nga të ftohtit?!

08 Jan 2017

Pasioni ndaj punës ndodnjëher është shum i madh.

Kjo gjë na dëshmon gazetarja nga kanali turk Fulya Ozturk e cila u detyrua dje të dal në front të kamerës përkundër faktit që ishte një kaos i vërtet në Zincirlikuyu të Stambollit, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android