10minuta lajme shqip blue1




Si e dërgoi policia në shtëpi?!!

09 Jan 2017

Ndonjëher edhe të dehurit janë shum të mirë.

Këtë na tregon një video e një 37 vjeçari kur ai e kishte pyetur se ku ishte nisur në atë gjendje në rrugë në orët e vona, por se si ndodhi ngjarja kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android