10minuta lajme shqip blue1
Si e mbyti peshkaqenin me shtizë!!

10 Jan 2017

Ishte një qudi e rrallë se si ndodhi në mes peshkimit.

Kjo gjë ishte shum trime nga ana e peshkatarit të quajtur Kerry Daniel ku ishte duke peshkuar në brigjet e Queensland të Australisë kur e mbyti një peshkaqen me shtizë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android