10minuta lajme shqip blue1
Si e ndërtoi muzeun në ujra të ishullit ?

13 Jan 2017

Ai quhet Jason deCaires Taylor dhe ka krijuar një muze në ujrat e ishullit Lanzarote të Spanjës.

Ai mbledh skulptura të shumta të cilat mbërrijnë një madhësi të një njeriu mesatar, mirëpo se si e ndërtoi ai këtë gjë kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android