10minuta lajme shqip blue1
Efekti kokain dhe peshku i gjallë!!!

14 Jan 2017

Ndonjëherë adoleshenca është shum e dëmshme për të rinjët.

Në ngjarjen në vazhdim mund ta shihni një të ri se si merrte kokainë dhe pas disa minutave kur hyri nën efektin e saj, mund ta shikoni se si ka futur në gojë një peshk nga akuariumi, për më shum ndiqeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android