10minuta lajme shqip blue1
Si e goditi punojësen e aeroportit?!

15 Jan 2017

Nga nervoza e tepërt mund të shkaktojm probleme të tjera.

Kjo e fundit ndodhi në aeroportin e Londrës nga një grua e pa identifikuar nga nervoza e ka qëlluar një punonjëse në kokë, sepse i iku aeroplani.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android