10minuta lajme shqip blue1
Mjellma e ndalon trenin!!!

16 Jan 2017

Ndonjëherë edhe treni ngadalëson shpejtësin nga pakujdesia e gjërave.

Kjo ndodhi në Londër kur është dashur ta ulë shpejtësin, sepse ja kishte nxënë një rrugë një mjellmë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android