10minuta lajme shqip blue1
Si u rrëzua nga teshtima !!

19 Jan 2017

Nuk është e thënë kotë se me rëndësi është shëndeti.

Kjo video e postuar po bënë xhiro në mbarë botën se si një vajzë e vogël ishte aq e dobët sa që nuk mundi ti bëjë ball as një teshtime.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android