10minuta lajme shqip blue1
Si u mbulua me ujera të ndotura?

20 Jan 2017

Ai ishte një punëtor i paemëruar dhe punonte në një objekt në Angli.

Ku ai pa pritur ishte mbuluar me ujë, por ai e kishte marrë një kovë të madhe dhe mendoi ta mblidhte ujin, mirëpo si duket aty kishte më shum se që shihej, për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android