Print this page

Si u mbulua me ujera të ndotura?

20 Jan 2017

Ai ishte një punëtor i paemëruar dhe punonte në një objekt në Angli.

Ku ai pa pritur ishte mbuluar me ujë, por ai e kishte marrë një kovë të madhe dhe mendoi ta mblidhte ujin, mirëpo si duket aty kishte më shum se që shihej, për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)