10minuta lajme shqip blue1
Nga puna e pësuan gati të gjithë...

23 Jan 2017

Edhe të punosh ndonjëher e pëson.

Ngjarja ka ndodhur në një klub të natës në Spanjë kur rojat e sigurimit ju kishin thënë të largohen disa klientëve pasi që ishte bërë shum von, por si u përfshin edhe valltaret aty kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android