10minuta lajme shqip blue1
Qeni i "selfive"

24 Jan 2017

Një adoleshente tajlandeze na tregon për qenin e saj Siberian.

Edhe pse nuk mund ta kuptoni se qfarë është duke thënë vajza, përveq Tuatom qeni që quhej ashtu dhe se ai kishte shum dëshirë "selfien"

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android