10minuta lajme shqip blue1
Tradhtia e pa shpirtë

26 Jan 2017

Jo të gjithë dashurin din ta shfrytëzojn siqë duhet.

Kjo i ndodhi një të riu që e kuptoi se e dashura e tij e kishte edhe një dashnor tjetër mirëpo si reagoi ai pasi e kuptoi këtë gjë kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e psotuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android