10minuta lajme shqip blue1
E pësoi naten e beqarisë!!!

28 Jan 2017

Çdo gjë e tepruar nuk është e mirë e sidomos alkooli.

Këtu është shfaqur një e re nga Melbourne kur dëshiroi të argëtohej në natën e saj të beqarisë mirëpo qka i bëri alkooli i tepruar kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android