10minuta lajme shqip blue1
Pse e rrahu majmunin në kopshtin zoologjik

29 Jan 2017

Jo të gjithë dinë të sillen me kafshët e pa mbrojtura.

Kjo e fundit ndodhi në Jodphur të Indisë kur një burrë i pa emëruar njëher i kishte dhënë ushqim një majmuni dhe pastaj e ka rrahur atë për më shum shikojeni edhe ju videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android