10minuta lajme shqip blue1
Si u liruan nga prerja për mishi ?!

30 Jan 2017

Keqtrajtimi i kafshëve është shum i vështirë, sepse ai mund ti lejoj me pasoja.

Kjo ndodhi nga një organizatë që merren me mbrojtjen e kafshëve, kur i kishin gjetur mbi 200 qenë në një fermë në Koren e Jugut, por si i liruan ata tërë këta qen për tu mos u bërë për prerje kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android