10minuta lajme shqip blue1
Të mirat e poqit elektrik !!!

31 Jan 2017

Jo të gjithë janë punëtorë dhe kreativ me ide të ndryshme.

Një njeri vendosi të bëjë diqka kreative në mënyr që gjërat e vjetra të mos ti hudhim por ti përdorim, kjo ndodh me një poqë elektrik, për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android