10minuta lajme shqip blue1
Prifti që u godit si e pësoi?

01 Feb 2017

Ai ishte një peshkop në SHBA dhe besonte në fenë e tij.

Mirëpo përderi sa ai i thotë një besimtari që ti thotë fjalët " Fali mëkatet tona dhe të ço në jetën e përjetshme" prifti e merr një të goditur, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android