10minuta lajme shqip blue1
Pompa e zjarrfikësve !!

02 Feb 2017

Ka shum njerëz që janë kurioz ta shohin rrjedhjen e vullkanit.

Mirëpo vullkani Kilauea në Havai e ka një pamje tjetër prej vullkaneve të tjera pasi që ai e krijon një tuba llave ku derdhet në Oqeanin Paqësorë, për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android