10minuta lajme shqip blue1
Si e ndërroi hobin pas një kohe?

04 Feb 2017

Jo gjithmon hobi është i mirë si për këtë 79 vjeçar.

Ai ishte i çmendur pas femrave sa që për to e kishte refuzuar edhe një punë me brendin legjendar Rolling Stones, por si duket mosha e bënë të veten, tasht ai ka ndërruar hobin se cili është tani ai i riu kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android