10minuta lajme shqip blue1
Ditëlindja me armë...

05 Feb 2017

Nuk do të thotë se gjithmon na del diqka që e duam.

Mirëpo një vajze nga Shtetet e Bashkuara i erdhi dhurata që ajo e ka dashur ta ketë gjithmon për ditëlindjen e saj, por se si u emocionua ajo për këtë gjë kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android