10minuta lajme shqip blue1
Fati mbi të gjitha ...

06 Feb 2017

Kur ke fat të gjith mundohen që të ndihmojnë.

Kjo i ndodhi një vajze në një stacion trenash në Chinqai të Kinës kur pa pritur ajo ra në binarë të trenit kur ishte duke ecur me nënën e saj, por si i erdhi ndihma kjo ju mbetet që ju ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android