10minuta lajme shqip blue1
Hajnin e dërgoi në polici me dyer...

08 Feb 2017

Jo gjithmon ju shkon mire vjedhja hajnave.

Kjo i ndodhi një të riut nga Bogota e Kolumbisë kur tentoi ta vidhte një grua, por si duket shoferi i autobusit ishte i zoti dhe e dërgoi atë në polici, por se si e dërgoi kjo ju mbetet juve që ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android