10minuta lajme shqip blue1
Jeta varet prej teknologjisë!!!

10 Feb 2017

Nuk është e thënë kotë se të gjithë njerëzit janë të varur prej teknologjis.

Këtë i jepë vulë një grua në Shtetet e Bashkuara kur në vend se ajo të dilte nga shtëpia që i kishte marrë flakë ajo e kishte telefonin në dorë për të xhiruar, për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android