10minuta lajme shqip blue1
I ra sheqerka apo dhëmbi në emision?!

11 Feb 2017

Edhe pse ishte shum e qartë se humbi dhëmbin, ajo para kamerave nuk e pranon këtë gjë.

Prezantuesja 56 vjeçare Sonya Cortes nga Puerto Riko, ka mundur edhe ta humbas punen e saj shkaku që thoshte se e kishte një sheqerkë në gojë gjatë emisionit, mirëpo a është e vërtet kjo gjë shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android