10minuta lajme shqip blue1
U dënua 1 vjet me burg dhe e goditi gjykatësin me ...

12 Feb 2017

Jo gjithmonë dënimet na bëjnë të butë.

Kjo e fundit ndodhi në Shtete të bashkuara kur një 20 vjeçar pasi theu rregullat e lirimit me kusht ai u denua me 1 vjet burgim mirëpo se qfarë bëri pasi e dëgjoi këtë fjal nga gjykatësi kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android