10minuta lajme shqip blue1
Si u rrëzua tavani

13 Feb 2017

Ndonjëherë kur ki mundësi ndihme të ja japësh dikujt atë mund të ja japësh gjithkujtë.

Ai quhet Tom Foster dhe ishte i pranishëm dhe e kishte ndihmuar ta mbaj një panel që ka rënë tavani i një klubi të natës dhe i kanë ndihmuar ta mbajë, për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android