10minuta lajme shqip blue1
Për çka i shfrytëzoi pushimet!!

14 Feb 2017

Ajo ishte vetëm një 22 vjeçare dhe quhet Sarah Kohan ku për një kohë të shkurtër bëri shum ndjekës në instagram.

Ajo prej fëmijëris së saj i kishte shfrytëzuar pushimet për të bërë foto me gjallesa të ndryshme, dhe ajo kishte zgjedhur shum vende të ndryshme si Bora Bora Hawaii, për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android