10minuta lajme shqip blue1
E zgjidhen problemin me armë zjarri...

15 Feb 2017

Edhe pse është thënë se rusët janë më të rrëzikshëm nuk kemi besuar edhe aqë.

Këtë na dëshmon se kjo gjë është e vërtet video e postuar ku shihet se konfliktet në komunikacion ata i zgjidhin me të shtëna armësh.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android