10minuta lajme shqip blue1
E pësoi keq nga birra dhe shoqëria!!

16 Feb 2017

Deri më tani askënd krenaria nuk e ka bërë të rritur.

Por në videon e postuar shihet një djalosh që kishte dalur për të skijuar me anije i zbathur dhe se njëkohësisht duke e sfiduar veten se mund edhe të pinte një birrë, mirëpo kjo e dërgoi në një të përplasur me fytyr në ujë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android