10minuta lajme shqip blue1
1 litër vodka për 40 sekonda...

19 Feb 2017

Edhe pse bëjmë bast ndonjëherë nuk e mbajmë atë edhe pse humbim.

Mirëpo një i ri nga Zelanda e Re e kishte humbur bastin e tij në lojëra elektronike, dhe basti i tij ishte ta mbaj shallin e kundërshtarit dhe ta pijë një litër vodka mbrenda minutes.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android