10minuta lajme shqip blue1
Hyri ne librin e Genisit me vezë

20 Feb 2017

Ai quhet Ashrita Furman dhe vjen nga Londra, ku e kishte thyer rekordin me vezë.

Ai prej 68 vezë vetëm një e they duke i kthyer ato, për më shum ai edhe e kishte thyer rekordin e më parshëm, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android