10minuta lajme shqip blue1
Si hyri në librin e Ginisit me arra kokosi

21 Feb 2017

Ai e kishte bërrylin e fortë sa që hyri në librin e Ginisit.

Por rekordi i rrallës është një 25 vjeçar i cili me bërrylin e tij i theu 124 arra kokosi duke i qëlluar me bërryla.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android