10minuta lajme shqip blue1




Ndihma nga të huajt ndonjëherë është shum e mirë...

24 Feb 2017

Ajo ishte një nënë e lodhur dhe nuk mund ta ndalte fëmijën e saj.

Por për ndihmë i doli punojësi i supermarketit në Skoci, i cili edhe pse nuk e kishte për detyr ai e kishte ndihmuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android