10minuta lajme shqip blue1
Humbja bastit dhe pasojat e tij ...

25 Feb 2017

Ai quhet Paul McGroty dhe vjen nga Bethgate i Skocisë ku e kishte humbur bastin e tij.

Por qka është më e rëndësishmja ai duket se i kishte rënë pishman sepse u desht të zvishej në rrugë dhe të bënte kinse po notonte.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android