10minuta lajme shqip blue1
Si u humbi balanci?!

27 Feb 2017

Ndonjëher hobi është më i rrezikshem se dëshira për të bërë atë.

Kjo ndodhi në Nice të Francës kur disa burra kishin dalur për të u ngjirut në male, mirëpo njëri e humbi balancin dhe ai u rrëzua por nuk ra në humnerë sepse ishte i lidhur me mbajtësen adekuate, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(15 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android