10minuta lajme shqip blue1
Besnikëria mbi të gjitha!!!

28 Feb 2017

Ndonjëherë besnikëria është më e mira se të gjitha.

Këtë na tregon një djalosh i cili mundohet të bëjë një video për vajzën që i pëlqente se mos po e tradhtonte, por për më shum shikojeni edhe ju vet se sa besnike është ajo.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android