10minuta lajme shqip blue1
Cima dhe këpucat e tij

25 May 2014

Një përmbledhje e shum skeqeve që ndodhin nga artistët tanë.

Por cili prej tyre është më i miri prej tyre, ai me Cimen apo me Kafenen, kjo ju mbetet që ju ta vlerësoni ju.

Rate this item
(1 Vote)
More in this category: Qumili dhe humori i tij »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android