10minuta lajme shqip blue1
Bimi dhe vjehrra

31 May 2014

Si është të kesh vjehrren në shtëpi këtë gjë na tregon Bimi.

Ai kur kthehet e gjenë të shtrirë në tokë dhe se përmenjëher e thërret ndihmën e shpejt dhe si reagojnë mjekët kur i thojnë se është vjehrra e tij dhe jo nëna.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android