10minuta lajme shqip blue1
Qumili dhe Moja 50 vite martesë

09 Jun 2014

Bashkëshortët pas 50 vjete martes na tregojn jeten e tyre.

Ata janë Moja dhe Qumili që pas 50 vjete martes dhe me fëmijët e tyre na tregojnë për sfidat që i kanë pasur.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Doli Liza Fshisa »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android