10minuta lajme shqip blue1
Fshisa

10 Jun 2014

Reklamimi i fshisave ju duket njerëzve interesant.

Por duke trokitur mbetet me një derë me disa njerëz të cilët ju duken shum të quditshëm, se qka i ndodh atij sa të futet brenda kjo ju mbetet ju që ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android