10minuta lajme shqip blue1
Djaloshi me tarabuk

11 Jun 2014

I thotë të këndojë një fëmije.

Por ai e pyet vetëm për emër dhe ai fillon që ti thotë magjupë duke kënduar, por se qka ndodh në vazhdim ju mbetet ju që ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Fshisa Vjerra dhe Nusja »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android